Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Brie Larson studiuje komiksy o Kapitan Marvel 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy dobry aktor potrafi przygotowywać się do swojej roli tygodniami. Wystarczy wspomnieć takie nazwiska jak Daniel Day-Lewis, Christian Bale czy Leonardo DiCaprio. Gwiazdy często dzielą się zdjęciami i filmikami, na których prezentują swoją pracę nad rolą.

Nie inaczej jest z najnowszym nabytkiem Marvel Studios, Brie Larson. Zdobywczyni Oscara na poważnie bierze sobie pracę dla komiksowego giganta. Na swojego Twittera wrzuciła zdjęcie, na którym czyta jeden z zeszytów o Kapitan Marvel. Aktorka ma zamiar uważnie przestudiować komiksy z tą superbohaterką, tak aby jak najlepiej poznać tę postać. Szanujemy i oczywiście chwalimy takie zachowanie.

Na temat samej postaci w jednym z wywiadów wypowiedział się także człowiek odpowiedzialny za filmowe uniwersum Marvela, Kevin Feige. Potwierdził, że na ekranie na sto procent zobaczymy Brie Larson, która wcieli się w Carol Danvers. Jak wiadomo, komiksowe światy są bardzo szerokie, dlatego zaczęto spekulować, że ostatecznie inna bohaterka będzie przywdziewała kostium Kapitan Marvel. Plotki te zostały szybko zdementowane. Pierwszy solowy film o marvelowskiej superbohaterce trafi do kin 8 marca 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…