Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Człowiek ze stali 2 jednak powstanie 1

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Supermana i filmu Człowiek ze stali z 2013 roku. Wygląda na to, że studio Warner Bros. dało zielone światło sequelowi produkcji. Jak podaje źródło film przeszedł w "aktywną fazę rozwoju". Oczywiście do tytułowej roli nadal bierze się pod uwagę Henry Cavilla.

fot. DC

Pierwszy film z nowej serii zebrał mieszane recenzje krytyków, ale szybko stał się nowym wyznacznikiem historii Supermana w świecie kina. Adaptacja przygód syna Kryptona zarobiła na całym świecie 688 milionów $ i dla większości fanów powstanie sequela było pewniakiem. Mimo wszystko od dnia premiery studio Warner Bros. zachowywało się podejrzanie cicho w stosunku do pytań o potencjalną kontynuację. Przynajmniej do teraz.

Miło słyszeć, że nie przekreślono jednak jeszcze tej postaci, bo nie da się ukryć, że ma ona ogromny potencjał. Przypomnijmy, że studio na wszelki wypadek zarezerwowało sobie miejsce w harmonogramie premier na ewentualne solowe produkcje Batmana i Człowieka ze stali. Nie znane są jeszcze daty, ale wstępnie ma to być w 2018, a druga produkcja w 2019 roku. Źródło podaje również, że najprawdopodobniej pierwszy światło dzienne ujrzy film o Batmanie.

Uprzedzając ewentualne wątpliwości przypominamy, że Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie był sequelem "Człowieka ze stali".

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…