Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Plakat finałowego Resident Evil 0

Screen Gems opublikowało oficjalny plakat promujący finałowy film z serii akcji-horroru pt. Resident Evil: Ostatni rozdział. Poster jest przystawką przed daniem głównym, którym będzie pełny zwiastun, a którego premierę zaplanowano na dzień jutrzejszy. W głównej roli ponownie niezastąpiona Milla Jovovich.

fot. materiały prasowe

Plakat filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach mających miejsce w "Resident Evil: Retrybucja". Gdy Alice zostaje zdradzona w Waszyngtonie przez Weskera, ludzkość staje na krawędzi wyginięcia. Bohaterka jako jedyna uchodzi z życiem z – zdawałoby się – ostatniego bastionu oporu przeciwko hordzie bezlitosnych i wygłodniałych zombies. Wycieńczona i pozostawiona na pastwę losu Alice powraca do miejsca genezy najmroczniejszego w dziejach ludzkości koszmaru, czyli Raccoon City, gdzie tajna organizacja Umbrella zbiera swoje wszystkie dostępne siły w celu przeprowadzenia ostatecznego uderzenia na garstkę ocalałych, którzy ciągle dzielnie stawiają opór postępującej z dnia na dzień zagładzie.

W wyścigu z czasem Alice będzie musiała połączyć siły ze starymi znajomymi oraz z niespodziewanym sojusznikiem, w napakowanej po brzegi akcją bitwie z hordami żywych trupów i zmutowanymi kreaturami na czele. W związku z utratą swoich nadludzkich zdolności i niezwłocznie zbliżającym się atakiem sił organizacji Umbrella będzie to najniebezpieczniejsza i najtrudniejsza przygoda Alice, w której bohaterka stanie do walki w obronie ludzkości stojącej na skraju wyginięcia i zapomnienia.

Reżyserem filmu jest Paul W.S. Anderson. Premiera zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…