Fantastczne zwierzęta i jak je znaleźć z nowymi zdolnościami 0

Jesienią będziemy mogli zobaczyć spin off Harry’ego Pottera Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Jednakże zaprezentowana opowieść nie będzie przedstawiała żadnego z kultowych bohaterów. W zamian skupi się na losach studenta wydalonego z Hogwartu, Newta Scamandera (Eddie Redmayne), który w latach 20. XX w. zmierza do Nowego Jorku z magiczną walizką pełną dziwnych stworów z czarodziejskiego świata.

Z tego co można zaobserwować w zwiastunach, widzimy, że Scamander próbuje trzymać swoją walizkę z dala od świata Mugoli. W najnowszej zapowiedzi magiczne stworzenia uciekają i muszą zostać złapane. Z nowych informacji wynika, że świat czarodziei zostanie poszerzony o nowy rodzaj wiedźmy ze specjalnymi zdolnościami. Można się zastanowić, czy to nowy czarny charakter.

Fani Harry’ego Pottera znają już podstawowe zaklęcia, na przykład jedno, dzięki któremu można dokładnie interpretować cudze myśli. Czarodziej bądź czarodziejka z tymi zdolnościami jest znana jako Legilimens. To umiejętność odwrotna do próbowania przez Pottera trzymania Voldemorta z dala od jego myśli. Wydaje się, że ta siła będzie rozwijana w Fantastycznych zwierzętach.

W Fantastycznych zwierzętach… Alison Sudol gra Queenie Goldstein, która jest siostrą Tiny Goldstein (Katherine Waterston). Obie pracują w Magicznym Kongresie Zjednoczonych Stanów Ameryki. Queenie posiada specjalne zdolności, które będzie można zobaczyć po raz pierwszy w spin offie serii.

Podczas gdy takie umiejętności mogą być użyte do zaatakowania umysłu, aby kontrolować myśli innych. Queenie będzie bardziej "jak antena, która jest ciągle aktywna, zbierając myśli i uczucia wszystkich dookoła niej. Tak o tym mówi Alison Sudol:

Ona posiada kompletną i pełną magiczną empatię. Jest w stanie czytać innych ludzi – nie chodzi tylko o rozumienie myśli. Potrafi rozumieć ich historię, ich cele. Mimo tego że potrafi czarować przy pomocy różdżki, wiele z jej zdolności pochodzi z wnętrza, co sprawia, że jest zupełnie inną czarodziejką. Do tego jest niesamowicie zabawna, radosną i wolna, miła i mądra. Zdecydowanie stanowi interesującą postać do zagrania – bardzo żywa, skoncentrowana i świadoma.

Fakt, że Queenie nie musi używać swojej różdżki, aby zajrzeć do umysłu innych, jest niezwykły. To taki rodzaj zdolności, który daje jej przewagę nad innymi. Łatwo można sobie wyobrazić kogoś, kto używa takich mocy do niecnych celów.
Na razie nie ujawniono czarnego charakteru, więc nie będzie zaskoczenie, gdy Quennie okaże się antagonistką. Inaczej, jedynym villain może zostać Samantha Morton jako Mary Lou opisywana jako liderka The Second Salemers. To grypa, która szuka zemsty za procesy czarownic z Salem.

Na pewno więcej dowiemy się 18 listopada, kiedy film wejdzie na kinowe ekrany.

Źrodło: http://www.slashfilm.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…