Transformers 5: Crosshairs powróci 0

Trwają prace na planie Transformers: The Last Knight w reżyserii Michaela Bay'a . Redakcja Screenrant dowiedziała się, że w nowej odsłonie powrócą Autobots wraz z Optimus Prime i Bumblebee.

W ciągu kilku ostatnich dni Bay ujawnił informacje na temat kilku nowych form, jak i powracających bohaterów oraz nowego designu Drifta. Najciekawsze są doniesienia na temat powracającego bohatera Crosshairs.

Drift przechodzi zmianę koloru i trybu samochodowego, ulepszenie z niebieskiego Bugatti do czerwono-czarnego Mercedesa-AMG GT R,Crosshairs wydaje się być niemal identyczny jak w poprzednim filmie – zachowuje swój zielony kolor. Dubbingowany przez John DiMaggio, Crosshairs transformował się w C7 Corvette Stingray w Transformers: Wiek zagłady. Po pierwszym spojrzeniu na piątą odsłonę Transformers można założyć, że to tylko trochę lepsza wersja.

Crosshairs jest przedstawiany jako samotny wilk, a do tego zręczny wojownik, który wkracza do walki, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Ma gogle, wykałaczkę w ustach i nosi płaszcz w oryginalnym stylu.

Źrodło: http://screenrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…