Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy powstanie kolejny sezon Z archiwum X? 0

FOX rozpoczął negocjacje z twórcą serialu Z archiwum XChrisem Carterem oraz gwiazdami produkcji, Davidem Duchovnym i Gillian Anderson. Włodarze stacji chcieliby kolejnego sezonu kultowej serii

fot. materiały prasowe

O trwających rozmowach poinformował David Madden, prezes Fox Entertainment. W tym roku po czternastu latach przerwy, Z archiwum X powróciło w limitowanej serii, która składała się z sześciu epizodów. Stacja FOX zdaje sobie sprawę z popularności tytułu, dlatego też chciałaby kuć żelazo póki gorące.

Zasiadająca w zarządzie Foxa, Dana Walden wyznała, że jednym z problemów dotyczących kolejnego sezonu są ograniczenia natury logistycznej. Stacja chciałaby jednak, aby następna seria była nieco dłuższa od poprzedniej. W rozmowach pada liczba ośmiu lub dziesięciu odcinków.

Pomimo tego, że dziesiąty sezon nie został przyjęty, aż tak bardzo entuzjastycznie jak można się było spodziewać, stacja chce kontynuować produkcję. Za sterami zasiąść miałaby ta sama ekipa. Oczywiście pod dowództwem Chrisa Cartera. Chcielibyście kolejne odcinki Z archiwum X?

Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…