Czy powstanie kolejny sezon Z archiwum X?

fot. materiały prasowe

FOX rozpoczął negocjacje z twórcą serialu Z archiwum XChrisem Carterem oraz gwiazdami produkcji, Davidem Duchovnym i Gillian Anderson. Włodarze stacji chcieliby kolejnego sezonu kultowej serii

O trwających rozmowach poinformował David Madden, prezes Fox Entertainment. W tym roku po czternastu latach przerwy, Z archiwum X powróciło w limitowanej serii, która składała się z sześciu epizodów. Stacja FOX zdaje sobie sprawę z popularności tytułu, dlatego też chciałaby kuć żelazo póki gorące.

Zasiadająca w zarządzie Foxa, Dana Walden wyznała, że jednym z problemów dotyczących kolejnego sezonu są ograniczenia natury logistycznej. Stacja chciałaby jednak, aby następna seria była nieco dłuższa od poprzedniej. W rozmowach pada liczba ośmiu lub dziesięciu odcinków.

Pomimo tego, że dziesiąty sezon nie został przyjęty, aż tak bardzo entuzjastycznie jak można się było spodziewać, stacja chce kontynuować produkcję. Za sterami zasiąść miałaby ta sama ekipa. Oczywiście pod dowództwem Chrisa Cartera. Chcielibyście kolejne odcinki Z archiwum X?

Źrodło: TV Guide


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)