Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Ostrander broni filmu Legion samobójców 0

John Ostrander twórca, który pracował przy współczesnych komiksach opowiadających o przygodach Legionu samobójców, broni filmu Davida Ayera. Amerykanin nie rozumie krytyki, która spadła ze strony dziennikarzy na widowisko DC Films i Warner Bros. Pictures.

fot. materiały prasowe

Ostrander zaprezentował swoją recenzję filmu na portalu ComicMix. Oczywiście film mu się podobał i postanowił dodatkowo podzielić się swoją opinią na temat złych recenzji obrazu Ayera.

Naprawdę lubię ten film. Nie jest perfekcyjny, jednak pozwala miło spędzić czas w sali kinowej. I dla mnie wiele elementów było niesamowitych. Wygląd, detale, i ten duch filmu, którego nigdy wcześniej nie widziałem w ekranizacji komiksu. Rozumiem, krytycy muszą oglądać wszystkie filmy i mogą być już zmęczeni ciągle powstającymi blockbusterami. Jeśli kolejne filmy o superbohaterach nie są następnym Mrocznym Rycerzem, to oni psioczą. Kiedy ja przygotowywałem się do polubienia tego filmu, oni przygotowywali się do znienawidzenia go.

powiedział John Ostrander

Coś w tym jest, jednak twórca komiksów DC musi pamiętać o jednej rzeczy. Ekranizacje komiksów to nie tylko produkcje ze stajni DC Comics, ale także Marvela. Tamte filmy są jednak w miarę spójne stylistycznie i fabularnie, przez co uniwersum rozwija się w należyty sposób. Szanujemy jednak zdanie Pana Ostrandera.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…