Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Widowiskowy zwiastun Resident Evil: Ostatni rozdział 1

Resident Evil: Ostatni rozdział doczekał się pierwszego, niezwykle widowiskowego zwiastuna. Milla Jovovich ponownie będzie musiała walczyć o przetrwanie w świecie pełnym niebezpieczeństw. Zapowiedź filmu akcji znajdziecie poniżej.

Kolejna odsłona kultowej filmowej serii opartej na jednej z najpopularniejszych w historii gier komputerowych. Piękna i niebezpieczna Alice (Milla Jovovich) zmierzy się z kolejnymi wrogami, którzy zagrażają światu. Również ona nie może czuć się bezpieczna. Pierwsza część filmu miała premierę w 2002 roku, od tego czasu seria zdobyła serca fanów na całym świecie, przynosząc prawie miliard dolarów dochodu. Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru.

Reżyserem obrazu jest Paul W.S. Anderson. 23 grudnia premiera japońska. Resident Evil: Ostatni rozdział trafi do amerykańskich kin 27 stycznia 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ 2016-08-09

"Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru." Mówimy o grach? Na pewno musimy mówić o grach… Przeca te filmy to tragedia…

tomi323 2016-08-09

Mam nadzieje, że to już ostatni film RE. Tylko Anderson umie tak zmasakrować zarąbistą serię gier, no może jeszcze Uwe Boll.

Proszę czekać…