Mena z Tomem Cruisem ma nowy tytuł i datę premiery

fot. materiały prasowe

Universal Pictures ogłosiło, że film Mena zmienia tytuł. Od teraz produkcja będzie sygnowana tytułem American Made. Gwiazdą filmu jest Tom Cruise, a za jego kamerą staną Doug Liman.

Panowie mieli okazję już razem pracować przy filmie Na skraju jutra. Dodatkowo wytwórnia podała, że zmienia się także data premiery filmu. Pierwotnie miał on pojawić się w kinach 6 stycznia 2017 roku. Nowa data została ustalona na 29 września 2017 roku.

Film opowiada prawdziwą historię jednego z największych politycznych skandali w historii Ameryki. W główną rolę Barry’ego Seala wciela się Tom Cruise. Seal był jednym z najzdolniejszych amerykańskich pilotów (latał w wieku zaledwie 15 lat), specjalizował się w przemycie narkotyków i broni. Pracował dla wielkiego kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín, ale także dla… CIA. Tytułowa Mena to miejscowość, w której załatwiane były czarne interesy. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki – Reagan, Bush Senior i Clinton.

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)