Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Intrygujący spot Arrival, nowego filmu Denisa Villeneuve'a 2

Dzisiaj na łamach naszego portalu mieliście okazję zobaczyć dwa pierwsze zdjęcia z najnowszego filmu Denisa Villeneuve'aArrival. Teraz mamy dla Was oficjalny spot promujący ten film. Trzeba przyznać, że jest on niezwykle intrygujący. Gwiazdami filmu są Amy Adams i Jeremy Renner.

Scenariusz filmu powstał w oparciu o powieść Teda Chianga z 1998 roku, "Story of Your Life". Historia opisywana jest jako intelektualny dramat z gatunkowym twistem. Główną bohaterką filmu jest Louise Banks (Amy Adams), która zostaje wynajęta przez rząd do pertraktacji z Obcymi, których statki lądują na całej Ziemi. W momencie nawiązania kontaktu, ludzie zaczynają mieć niesamowite wizje, które mogą dać odpowiedzi na najważniejsze pytania zadawane przez ludzkość.

Jeśli chodzi o Rennera to wciela się on w postać matematyka Iana Donnelly’ego. Sam aktor w jednym z wywiadów wyznał, że jest to dla niego spora nowość, ponieważ nie miał jeszcze okazji grać takiego bohatera. Premiera filmu będzie miała miejsce na festiwalu filmowym w Wenecji, który rozpocznie się 10 września. Jury przewodzić będzie Sam Mendes.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…