Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Opowieści z Narnii doczekają się reboota 0

Bądźmy szczerzy – Hollywood cierpi na brak dobrych filmów z gatunku fantasy. Dlatego też kolejne wysoko budżetowe projekty muszą być dla fanów interesującym prognostykiem. A takim właśnie jest zapowiedziana przez Marka Gordona chęć zrebootowania Opowieści z Narnii.

fot. materiały prasowe

Wyznał on, że będzie to całkiem nowy start z oryginalną historią. Przed kamerami zobaczymy całkiem nową ekipę. Oczywiście podobnie sprawa będzie wyglądała po stronie twórców. Producenci chcą świeżego spojrzenia na ten świat i historię, która zostanie zaprezentowana. Scenariusz do obrazu napisze dwukrotnie nominowany do Oscara (Marzyciel oraz Życie pi), David Magee.

Punktem wyjścia będzie kolejna powieść autorstwa C.S. Lewisa – Srebrne krzesło. Jest ona o tyle dobrze umiejscowiona w czasie, że idealnie nadaje się na zrestartowania serii, nie zapominając o tym co powstało wcześniej. Akcja tej książki dzieje się bowiem wiele lat po wydarzeniach z ostatniego filmu – Podróż "Wędrowca do świtu". Krol Kaspian jest już u progu swojego życia i musi ponownie stanąć do walki. Oczywiście pomaga mu dzielny i prawy Lew Aslan.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…