Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają prace nad Legionem samobójców 2! 0

Pomimo tego, że najnowsze widowisko od Warner Bros. i DC Films – Legion samobójców, nie zostało najlepiej przyjęte przez fanów i krytyków, to i tak zarobiło do tej pory krocie. Obraz ma już na swoim koncie 280 mln dolarów w światowym box office’e.

fot. materiały prasowe

Nie powinno, więc nikogo dziwić, że producenci już myślą o kolejnej części superprodukcji. Oczywiście na stanowisku reżysera ponownie chciałby zasiąść David Ayer, jednak jego angaż nie został potwierdzony. On sam twierdzi, że Legion samobójców daje wiele możliwości na kontynuowanie tej historii. Samo zakończenie daje sposobność do zaprezentowania nieograniczonych rzeczy. Do tego pozostaje relacja pomiędzy Jokerem i Harley, która powinna zostać należycie rozwinięta.

Te informacje są o tyle interesujące, ze jakiś czas temu informowano, że Joker i Harley Quinn mogą otrzymać właśnie solowe filmy. Włodarze Warner Bros. Pictures oraz DC Films wierzą w ich marketingową siłę bardzo mocno. Oprócz nich w mediach spekuluje się, że swoje obrazy mogłyby otrzymać też inne kobiece postacie znane z komiksów DC – Batgirl, Batwoman i Birds of Prey. Oczywiście na razie są to zwykłe plotki. Jak jednak wiadomo w każdej plotce znajduje się ziarno prawdy.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…