Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zły Mikołaj w zwiastunie oznaczonym kolorem czerwonym! 1

Mamy dla Was zwiastun niegrzecznej komedii Bad Santa 2, który został oznaczony kolorem czerwonym. Sprawdźcie zapowiedź filmu, w którym Billy Bob Thorton ponownie przeżyje niezapomniane święta Bożego Narodzenia.

Wiecznie niezorientowany Willie T. Sokes znów pojawia się w centrum handlowym w brodzie i czerwonym stroju, gotowy by zebrać wszystkie świąteczne prośby, by później zgarnąć prezenty choćby na biegun północny. W sequelu Złego Mikołaja zobaczymy również Kathy Bates, wcielającą się w matkę Williego. Tony Cox (Marcus) oraz Brett Kelly (Dzieciak) również powrócą w swoich rolach z oryginalnego filmu. Nie wiadomo jeszcze, czy powróci ktoś jeszcze z oryginalnej obsady jak np. Lauren Graham czy Lauren Tom. Żadne szczegóły odnośnie fabuły nie zostały jeszcze zdradzone, ale miejmy nadzieję, że to nastąpi wraz ze zbliżającą się datą premiery.

Mark Waters reżyseruje film według scenariusza Douga Ellina, Johnny’ego Rosenthala oraz Shauny Cross. Bad Santa 2 pojawi się w amerykańskich kinach 23 listopada 2016. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…