Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Miles Teller chciałby kontynuacji Fantastycznej czwórki 0

Wydawało się, że temat Fantastycznej czwórki, która była miażdżona przez krytyków i fanów bardziej niż ostatnie superprodukcje od Warner Bros. Pictures i DC Film, upadł. Jak się okazuje jedna z gwiazd, która miała okazję wystąpić w filmie wciąż pamięta o tym widowisku.

fot. materiały prasowe

Jest nią Miles Teller, który w jednym z niedawnych wywiadów wyraził chęć ponownego wcielenia się w postać Pana Fantastycznego. Aktor stwierdził, że kocha komiksowe postacie i uwielbia obsadę, z którą pracował przy filmie. Dodatkowo Fantastyczna czwórka daje sposobność do stworzenia kolejnego znakomitego filmu na wzór marvelowskiego Avengers. Teller zaznacza, że te postacie muszą funkcjonować razem, aby przetrwać w walce ze złem. Podobnie jest z drużyną, która możemy oglądać w filmowym uniwersum Marvela.

Wydaje się jednak, że szanse na realizacje projektu pod tytułem "kontynuacja Fantastycznej czwórki" są znikome. 20th Century Fox odniósł szereg porażek kasowych i artystycznych, dlatego wątpliwe, aby zdecydował się zainwestować kolejne wielkie pieniądze w tę produkcję.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…