Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dojdzie do crossoveru seriali Jess i chłopaki oraz Brooklyn 9-9 2

Czy zastanawialiście się może nad tym, czy bohaterowie serialu Jess i chłopaki oraz Brooklyn 9-9 żyją w tym samym uniwersum? Stacja FOX daje jasną i klarowną odpowiedź. TAK!

fot. materiały prasowe

W trakcie Television Critics Association, włodarze stacji ogłosili, że bohaterowie obu tych seriali komediowych spotkają się w jednym z odcinków. Do tego niesamowitego i zaskakującego crossovera dojdzie 11 października. Policjanci, którym normalnie wystąpują w produkcji Brooklyn 9-9 wyruszą do Nowego Jorku, gdzie spotkają tytułową Jess i chłopaków.

Odcinek crossoverowy jest artystycznym szczytem każdego serialu, który spróbować coś takiego wykonać. Może pamiętacie lecące niegdyś Blackout Thursday w NBC lub też słynne połączenie Alfa i Wyspy Gilligana w latach osiemdziesiątych. Jess i chłopaki oraz Brooklyn 9-9 dumnie będą kroczyły tą samą drogą, którą poszły niektóre produkcje w latach dziewięćdziesiątych. Wiemy, że dorównanie im będzie bardzo trudne, ale nie możemy się już doczekać, aby to zrobić i rozczarować tych co nie wierzą. Jest także 50 procent szans na to, że w tym odcinku pojawi się ALF. Ale także 50 procent na to, że to kłamstwo.

powiedziała producentka Elizabeth Meriwether

No trzeba przyznać, że jest to pomysł dosyć odważny, tym bardziej że mówimy o dwóch serialach komediowych. W ostatnim czasie crossoverów doczekiwały się seriale komiksowe, jak np Flash i Supergirl. Czy FOX wyjdzie zwycięsko z tego eksperymentu? Tego dowiemy się w październiku.

Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…