Jessica Jones wciąż w trakcie produkcji 0

Wciąż musimy trochę poczekać na 2 sezon serialu Jessica Jones. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogli Jones zobaczyć w zespole Daredevila, Luke’a Cage’a i Irona Fista w The Defenders. W między czasie Melissa Rosenberg opowiedziała trochę o swojej pracy.

Pojawi się kilku nowych bohaterów, którzy będą związani z naszymi postaciami – mówi Rosenberg. Możemy pokazać kilka ciekawych aspektów oraz dowiedzieć się, skąd pochodzą, dokąd zmierzają i innych rzeczach. Jestem bardzo podekscytowana.

Jeśli chodzi o zły charakter, Rosenberg nabiera wody w usta i nic nie chce powiedzieć. Potwierdza jedynie, że nie będą starali się zastąpić Davida Tennanta – Kilgrave.

Kilgrave nigdy nie będzie stworzony ponownie. To jedna z kultowych postaci zagrana przez niezwykle utalentowanego aktora. Obiektywnie będzie trudno osiągnąć coś podobnego.

Jedna z serialowych postaci, Trish "Patsy" Walker, ma bogatą historię w komiksie. Jednak jej obecność w kolejnym sezonie wciąż nie została potwierdzona.

Ciągle istnieje prawdopodobieństwo. Dla mnie postać Trish jest niezwykle bogata. Ona już wymiata. Dla mnie najbardziej interesująca jest ich relacja. Przyjaźń. Relacja rodzinna. To rdzeń serialu. Rdzeń opowieści.

Rosenberg dodaje, że musi być płynne przejście pomiędzy 1 sezonem i crossoverem z serialem Defenders.

To co jest fantastyczne dla nas,to czas na dopracowanie rzeczy, które chcemy zrobić. Wiemy, że możemy porozmawiać z twórcami Defenders i zapytać "Hey, co wy o tym myślicie?".

Fantastycznie słyszeć, że twórcy, scenarzyści i reżyserzy potrafią doskonale współpracować nad spójną wizją swoich bohaterów. Jesteście ciekawi dalszych losów Jessici Jones?

Źrodło: comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…