Pitbull. Niebezpieczne kobiety - jest zwiastun

Przygotujcie się na prawdziwą rewolucję w gatunku. Trylogia "Pitbulla" przejdzie do historii! Producent – Ent One Investments oraz dytrybutor – Kino Świat, prezentują oficjalny zwiastun Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

11 listopada 2016 roku na ekrany kin trafi film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" – kontynuacja głośnego hitu – "Pitbull. Nowe porządki". W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Wszyscy aktorzy zgodnie deklarują, że "'Niebezpieczne kobiety' dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń".

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" stanowi drugą część trylogii. Film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie. Nosiła teczkę za facetem, albo była podawaczem kwestii. W "Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach" po raz pierwszy kobiety staną się sprawczyniami wydarzeń. Jest to możliwe za sprawą tego, że w ubiegłym roku aż 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej.

Źrodło: Kino Świat


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.