Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ezra Miller i Colin Farrell na zdjęciu z Fantastycznych zwierząt 0

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, czyli pierwszy ze spin-offów Harry’ego Pottera, pełny jest hollywoodzkich gwiazd. Wśród nich są między innymi Ezra Miller oraz Colin Farrell. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć postacie, w które się wcielają.

fot. materiały prasowe

Po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć bohatera, którego zagra gwiazda filmowego uniwersum Warner Bros. Picutres i DC Films – Ezra Miller. Wciela się on w Credence’a Barebone’a, dziecko adoptowane przez Mary Lou Barebone (gra ją Samantha Morton). Wraz z Gravesem (Colin Farrell) są lotnikami w filantropijnej społeczności założonej w Nowym Salem. Organizacja dowodzona przez matkę Credence’a chce zlikwidować wszystkich czarodziejów i wszystkie czarownice.

Postać Credence’a Barebone’a opisywana jest jako osoba zamknięta w sobie, niezwykle nieśmiała i bardziej wrażliwa niż jego dwie siostry razem wzięte. Jest podatny na manipulacje co skrzętnie wykorzystuje Percival Graves, który ma w tym oczywiście ukryty cel.

Credence i Percival

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling. To kolejna odsłona magicznego świata. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harry’m Potterze. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej. Premiera 18 listopada.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…