Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Antoine Fuqua wyreżyseruje remake Człowieka z blizną? 1

Wygląda na to, że Antoine Fuqua może stać się specjalistą do kręcenia remake’ów kultowych produkcji. W tym roku premiera nowej odsłony Siedmiu wspaniałych, a w mediach pojawiły się informacje jakoby Fuqua miał stanąć za kamerą remake’u Człowieka z blizną!

fot. materiały prasowe

Podobno negocjacje już trwają, aby to właśnie on po raz trzeci przedstawił tę historię. Pierwsza wersja pojawiła się w roku 1932 i została wyreżyserowana przez Howarda Hawksa. Jednak zdecydowanie bardziej znaną i mającą status kultowej jest ta z lat osiemdziesiątych, kiedy to wspólnie siły połączyli Brian De Palma i Al Pacino.

Współczesna wersja Człowieka z blizną miałaby zostać umiejscowiona w dzisiejszym Los Angeles. Ostatnie doniesienia dotyczące tego remake’u pochodzą z marca ubiegłego roku. Wówczas został stworzony scenariusz do filmu przez Jonathana Hermana. Wcześniej nad skryptem pracowali także między innymi David Ayer oraz Paul Attanasio. Nie wiadomo jednak, która wersja scenariusza zostanie wykorzystana. Przed laty mówiło się, że do reżyserii filmu przymierzani byli David Yates i Pablo Larrain.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-11

Ciekawe kto zagra Tonego, Denzel pewnie się nie załapie ale może to będzie 50 centów lub Idris Elba. Albo będzie kolejny "zabawny’ twist jak w "Plusku" i Tonego zagra kobieta np Leslie Jones. CZEKAM!

Proszę czekać…