Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Kolejny złoczyńca w Spider-Manie potwierdzony 0

Na planie w Atlancie, gdzie kręcony jest Spider-Man: Homecoming trwa ciężka praca. Jon Watts, Tom Holland i reszta ekipy odpowiedzialna za film chcą, aby fani dostali jak najlepsze widowisko z Człowiekiem Pająkiem.

Widzowie mają być zaskoczeni i otrzymać coś świeżego. Z tego też względu będziemy mieli okazję zobaczyć całkiem nowe niż dotychczas czarne charaktery, z którymi przyjdzie walczyć Spider-Manowi. Głównym przeciwnikiem będzie potwierdzony wcześniej Vulture, w którego prawdopodobnie wcieli się Michael Keaton. Teraz potwierdzono udział w filmie drugiego złoczyńcy.

Będzie nim Tinkerer. Zagra go gwiazda serialu Orange is the New Black, Michael Chernus. W komiksach Tinkerer to niezwykle inteligentna postać, wynalazca który pracuje z nowymi technologiami nad sprzętem pozwalającym na realizacje swoich najbardziej złowrogich planów. Nie potwierdzono niestety czy Vulture i Tinkerer będą ze sobą współpracować. Możliwe, że to właśnie on pomoże Sępowi zbudować specjalne skrzydła do latania.

Wcześniej zapowiedziano, że w Spider-Man: Homecoming pojawi się trzech przeciwników tytułowego superbohatera. Tym trzecim prawdopodobnie będzie Shocker. Z pewnością w najbliższych tygodniach dowiemy się czy ta plotka jest prawdziwa.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…