Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zobaczcie jak będzie wyglądał Megatron w kolejnych Transformersach 0

W sieci pojawiła się kolejna grafika promująca następny film pokazujący wielką wojnę pomiędzy Autobotami a Decepticonami. Na nowym zdjęciu możemy zobaczyć lidera tych złych, czyli samego Megatrona.

Megatron to absolutnie najbardziej znany czarny charakter w świecie Transformersów. Jest on liderem Decepticonów i największym nemezis Optimusa Prime’a. Oczywiście Megatron powróci w Transformers: The Last Knight. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie wyglądał.

Transformers: The Last Knight będzie już piątą odsłoną cyklu stworzonego przez Michaela Baya. Ona sam stoi także za kamerą widowiska, które z pewnością przyciągnie miliony widzów na całym świecie. W roli głównej ponownie zobaczymy Marka Wahlberga. Oprócz niego w obsadzie są także Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jerrod Carmichael oraz Isabela Moner.

Tym razem Optimus Prime będzie przemierzał kosmos, aby znaleźć odpowiedzi na pytania oraz odkryć kto stoi za stworzeniem rasy robotów. Plotki mówią, że będzie on także szukał tajemniczego artefaktu, który pozwoli Transformerom odbudować i powrócić na Cybertron. Podobno artefakt został ukryty przez samego Merlina znanego z legend o Królu Arturze. Oczywiście są to niepotwierdzone spekulacje. Czy okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się w przyszłym roku. Premiera widowiska 23 czerwca.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…