Pełny zwiastun, plakat i polska data premiery serialu Zamęt 1

W sieci zadebiutował pierwszy pełny zwiastun najnowszy serialu Zamęt opartego na bestsellerowym cyklu powieści Maxa Allana Collinsa, który zadebiutuje w Polsce, na antenie stacji Cinemax, już 10 września 2016 o godzinie 20:00 – dzień po premierze w USA.

fot. Cinemax

Quarry opowiada historię Maca Conwaya (Logan Marshall-Green, Prometeusz), byłego strzelca wyborowego korpusu piechoty morskiej, który wraca do rodzinnego do domu, po wojnie w Wietnamie. Rozczarowany, sposobem w jaki traktuje się jego i innych weteranów, daje się szybko zwerbować do sieci płatnych zabójców w skorumpowanym świecie wzdłuż rzeki Missisipi.

W obsadzie, oprócz wspomnianego Marshall-Greena, znaleźli się m.in.: Jodi Balfour (Bombowe dziewczyny) jako Joni – żona Maca; Peter Mullan (Tajemnice Laketop) jako Broker – dowódca grupy groźnych przestępców zainteresowany współpracą z Conwayem; Nikki Amuka-Bird (Luther) jako Ruth, pracująca matka i bliska przyjaciółka Joni; Damon Herriman (Justified: Bez przebaczenia), Edoardo Ballerini (Zakazane imperium) i Mustafa Shakir (Długa noc) zagrają Buddy’ego, Karla i Mosesa – najbardziej bezwzględnych najemników Brokera; Jamie Hector (Bosch) wystąpi w roli Arthura – weterana wojny w Wietnamie, męża Ruth i najlepszego przyjaciela Maca; Ann Dowd (Pozostawieni) jako Naomi, zbzikowania i niekonwencjonalna matka Buddy’ego; Skipp Sudduth (Ronin) jako Lloyd, ojciec Maca; oraz Josh Randall (Sekspedycja), jako Detektyw Tommy Olsen, oddamy członek wydziału policji w Memphis.

Twórcami serialu są Michael D. Fuller i Graham Gordy – scenarzyści docenionego przez krytyków serialu stacji Sundance TV pt. Rectify. Pierwszy sezon w całości wyreżyserował zdobywca nagrody Emmy – Greg Yaitanes (Dr House, Banshee).

Źrodło: Cinemax / indiewire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…