Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mark Wahlberg walczy z żywiołem 1

Był już Graczem, Fighterem oraz właścicielem rubasznego misia Teda. Został Ocalony z rąk talibów, tylko on wie na czym polega Infiltracja. Mark Wahlberg niegdyś hip-hopowa gwiazda Marky Mark, dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood.

fot. materiały prasowe

30 września na ekrany kin wejdzie najnowszy film z jego udziałem. W obrazie Petera Berga, Żywioł. Deepwater Horizon aktor wciela się w rolę kapitana Mike’a Williamsa, pracownika największej na świecie platformy wiertniczej – Deepwater Horizon. Katastrofa sprawi, że Mike będzie musiał zaryzykować wszystko, aby uratować swoich kolegów.

Zrealizowany z bezprecedensowym rozmachem, oparty na niezwykle dramatycznych faktach film producentów serii "Transformers" i Życia Pi. Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali.

Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…