Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lando Calrissian pojawi się w filmie o Hanie Solo 2

LucasFilm oraz Walt Disney pracują nad kolejnym spin-offem Gwiezdnych wojen, który opowie o przygodach młodego Hana Solo. Po znalezieniu aktora do głównej roli, przyszła pora na kolejne decyzje obsadowe. Jednym z pierwszych ma być Lando Calrissian.

Podobno relacje pomiędzy młodym Hanem Solo, a Lando Calrissianem mają być ważną częścią filmu. Dlatego też twórcy chcą dokonać jak najlepszego wyboru. Casting na tę postać jest sygnowany kodem "Chance". Szczegółów oczywiście na razie żadnych nie ma.

W sieci już zaczęto spekulować kto mógłby wcielić się w tę postać. Fani wskazują na Danny'ego Glovera, gwiazdę serialu komediowego Community. Swego czasu plotkowano na tego jego ewentualnego angażu do roli Spider-Mana. Na Twitterze pojawił się już nawet fan-art. Sprawdźcie go poniżej.

Lando Calrissian w młodym wieku rozpoczął życie hazardzisty i przemytnika. W pewnym momencie został właścicielem kultowego statku Sokół Milennium. Przegrał go jednak na rzecz swojego przyjaciela, Hana Solo.

Z pewnością jest to postać ikoniczna i niezwykle ważna w świecie Gwiezdnych wojen. Będziemy Was informować o postępach w realizacji tej produkcji. Premiera solowego filmu o Hanie zapowiedziana jest na 25 maja 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…