Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Outcast: Opętanie 0

W Karolinie Południowej rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Outcast: Opętanie opartego na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana. Do jego obsady dołączyło trzech nowych aktorów. Producentem serialu jest wytwórnia FOX International Studios. Wendy O’Brien jest odpowiedzialna za casting.

Serial Outcast: Opętanie przedstawia losy Kyle’a Barnesa, młodego mężczyzny, którego życie to pasmo cierpienia i udręczenia z powodu opętania najbliższych mu osób. W drugim sezonie dowiemy się więcej na temat tajemniczych sił, z którymi od lat zmaga się Kyle. To, czego dowiedział się bohater serialu może zwiastować koniec życia na Ziemi w dotychczasowej formie. Czy uda mu się uciec od prześladujących go mocy i jaką cenę zapłaci Kyle i bliskie mu osoby?

Ujawniono także listę nowych postaci, które ujrzymy w drugiej serii:

MC Gainey jako Bob – odludek, który prowadzi skład złomu na peryferiach Rome. Jego tajemnicze i ekscentryczne zachowanie ma związki z mroczną kartą historii miasta.

Madelyn Deutch jako Dakota_ – wolnomyślicielka, która wyznaje niekonwencjonalną formę chrześcijaństwa. Jej poglądy stoją w sprzeczności z tym, co głosi wielebny Anderson. Dakota wie, co naprawdę wydarzyło się w miasteczku Rome.

Hoon Lee jako dr Kenneth Park – dr Park to ordynator i znany chirurg, który pracuje w szpitalu w Rome i ma niejasne zamiary względem Kyle’a.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…