Captain Boomerang i My Little Pony 1

Zanim Legion Samobójców rozgościł się na ekranach kinowych, promocja objęła wszystkie media, pokazując krótkie sceny z bohaterami grupy specjalnej Task Force X. Dowiedzieliśmy się, że Harley Quinn (Margot Robbie) była zamieszana w śmierć Robin. Jednak największą rewelację stanowiła scena, w której Digger Harkness, a.k.a. Captain Boomerang (Jai Courtney) przejawia nieskrywane uwielbienie wobec różowych jednorożców. W filmie mogliśmy zobaczyć Boomeranga z pluszowym jednorożcem Pinky. David Ayer potwierdził, że Kapitan tak naprawdę jest "Brony".

Brony to termin używany do określenia dorosłych fanów My Little Pony. Podczas gdy Pinky nie jest prawdziwym bohaterem ze świata My Little Pony, istnieje postać o imieniu Pinkie Pie podobna do jednorożca z Legionu. Ayer mówi o tym, że chciał przypisać Boomerangowi jakieś hobby poza obrabianiem banków.

[Pinky] miał być elementem dekoracji w jednym z naszych czterech planów. Pomyślałem, że Boomerang potrzebuje czegoś śmiesznego i nieco głupiego, co będzie się pojawiać podczas trwania filmu. Stała się tym maskotka. Tak, on zdecydowanie jest Brony. Ale to w porządku. Myślę, że fantastycznie było mu dać dodatkowe hobby oprócz obrabiania banków.

Warto zaznaczyć, że pojawiły się plotki na temat spinoff o Bommerangu. Nie zostały jeszcze potwierdzone. Na razie studio pracuje nad spinoffem z Margot Robbie jako Harley Quinn. Do tego ciągle krążą pogłoski o Legionie Samobójców 2, który miałby być wyreżyserowany ponownie przez Davida Ayera. Na razie nic nie zostało potwierdzone.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2016-08-12

Jedne z najgłupszych scen w filmie dotyczyły właśnie tego kucyka…

Proszę czekać…