Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serial o Punisherze w przyszłym roku? 1

O planowanym spin-offie Daredevila, w którym głównym bohaterem będzie Punisher wiemy od dawna. Nie wiedzieliśmy natomiast tego, kiedy taki serial może się pojawić na Netfliksie. Dzisiaj mamy nową informację na ten temat.

fot. materiały prasowe

Czasami do sieci wyciekają nowinki, które nie miały tam trafić, jak chociażby czerwony strój Diabła z Hell’s Kitchen czy tytuły odcinków Jessiki Jones. Podobna sprawa ma się z serialem o Punisherze. W aplikacji mobilnej Netfliksa pojawiła się plansza, która zapowiada tę produkcję. Interesujące jest to, że widnieje tam rok 2017! Czyżbyśmy w przyszłym roku mieli okazję obejrzeć aż trzy wspólne seriale od Marvela i Netfliksa?

Na ten moment premiery w 2017 roku zapowiedziane mają dwie serie. Pierwszą jest solowy serial o bohaterze znanym jako Iron Fist. Drugą produkcją jest The Defenders. I to własnie dzięki tej drugiej propozycji możemy otrzymać jeszcze jeden tytuł w przyszłym roku. Dlaczego? Otóż projekt, w którym zobaczymy wszystkich marvelowskich superbohaterów, którzy pojawili się na Netfliksie, będzie miniserialem składającym się z ośmiu odcinków.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że Punisher ma szansę na solowy debiut w przyszłym roku? No i najważniejsze pytanie – czy Wy, fani netfliksowych seriali chcielibyście tego?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
janemary27 2016-08-15

Biorąc pod uwagę jak świetnym serialem stał się "Daredevil" – wypuszczenie Punishera zdaje się być tylko kwestią czasu. Miejmy nadzieję, że to prawda, bo Jon Bernthal jako Frank Castle to istny majstersztyk. Ja osobiście czekam z niecierpliwością, podobnie jak na 2 sezon Jessicy Jones ;)

Proszę czekać…