Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Zdjęcie obsady Szybkich i Wściekłych 8 1

Wszyscy fani Szybkich i Wściekłych którzy na bieżąco śledzili prace nad ósmą częścią cyklu zapewne wiedzą, o co chodzi z cyklem #FastFriday. Był to w dużym skrócie cykl postów na mediach społecznościowych w których twórcy filmu chwalili się postępem w pracach nad nadchodzącą produkcją.

Podczas ostatniego #FastFriday fani otrzymali komunikat ze strony ekipy tworzącej film, w którym znalazło się kilka ciekawych informacji.

Z naszym finałowym #FastFriday, wszyscy członkowie naszej szybkiej rodziny, chcieli wam podziękować za śledzenie kulis produkcji tego epickiego filmu. Zaczęliśmy na Kubie, odwiedziliśmy Islandię, Nowy Jork, Atlantę, a w związku z ostatnimi dniami zdjęciowymi, chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność, dla wszystkich osób które tak ciężko pracowały przez ostatnie 100 dni by stworzyć kolejną wspaniałą część naszej sagi! Wszystko, co robimy wychodzi z chęci dania z siebie wszystkiego dla was. Dziękujemy Vinowi, który siedział za kółkiem od samego początku. Najpierw jako gwiazda, teraz jako producent. Dziękujemy także wszystkim aktorom. Michelle która jest z nami od początku. Dziękujemy tym którzy z czasem dołączyli do naszej rodziny. Tyrese i Chris z Miami którzy dołączyli w drugim filmie, Dwayne i Elsa którzy dołączyli w Rio, w piątym filmie, Jason, Nathalie i Kurt którzy pojawili się w ostatnim filmie, oraz naszym nowym członkom rodziny, Charlize, Scott, Kristofer i Helen. Oraz naszemu bratu, który nadal nas inspiruje, Paulowi. Wyrażamy też wdzięczność naszemu reżyserowi, F.Gary Grey’owi, producentom Nealowi Moritzowi i One Race Films, scenarzyście Chrisowi Morganowi oraz setce niesamowitych ludzi którzy zapracowali się, żeby dostarczyć wam wspaniały film. Wszyscy bierzemy naszą pracę na poważnie i naprawdę chcemy znowu zadziwić świat. Wracamy w Grudniu, kiedy to będziecie mogli zobaczyć efekty naszej pracy.

Twórcy opublikowali też specjalne zdjęcie z planu które przedstawia obsadę nowego filmu w komplecie.

Szybcy i Wściekli 8 zaczynają trylogię, która zamknie sagę o ulicznych kierowcach. Premiera filmu już w Kwietniu 2017.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…