Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Patty Jenkins odpowiada na zarzuty wobec Wonder Woman 2

Warner Bros nie ma lekko z filmami DC Extended Universe. Dwa pierwsze filmy, Człowiek ze Stali oraz Batman v Superman okazały się niewypałami a kontrowersja która narosła wokół Legionu Samobójców, przejdzie do historii jako największe rozczarowanie ostatniej dekady. Teraz zaś pod ogniem krytyki stoi kolejny projekt, Wonder Woman.

Po ostatnim Comic-Conie wszyscy byli zachwyceni zapowiedzią solowego filmu o Wonder Woman. Wygląda jednak na to, że nie powinniśmy ufać zapowiedziom. W internecie pojawił się otwarty list wystosowany do CEO Warner Bros, Kevina Tsujihary, autorstwa anonimowej osoby, która niegdyś pracowała w Warner Bros. List bardzo mocno krytykuje całe zachowanie studia w kwestii tworzenia filmów. Pełny list możecie znaleźć tutaj my zaś przytoczymy fragment dotyczący Wonder Woman.

Co wy w ogóle robicie? Na Boga, mam nadzieję, że zostaniesz zmuszony do mieszkania w aucie, dopóki nie zrobisz najlepszego filmu roku. Może Wonder Woman nie będzie takim chaosem? Nie chowaj się za zwiastunem, ludzie z produkcji już mówią, że ten film to kolejny burdel. To niemal niesamowite, jakim cudem udaje ci się ciągle nagradzać tych samych ludzi, za te same porażki, powtarzane w kółko.

Na ten temat wypowiedziała się sama reżyserka filmu w serii tweetów, w których z grubsza zaprzeczała całej sprawie.


Jenkins zarzeka się także, że mówi najprawdziwszą prawdę, a z czasem wszyscy zobaczymy że list nie ma racji.
Nie wiem jak wy, ale patrząc na syf jaki miał miejsce za kulisami Suicide Squad, raczej nie wykluczałbym możliwości, że Wonder Woman będzie syfem tego samego kalibru. Plus, śmiesznie jest słuchać osoby która reżyseruje dany film, jak opowiada o stronniczości podczas rozmów o jej filmie.

Z drugiej strony nie zweryfikowano jeszcze realności listu, więc kto wie, może to tylko bait. Na obecnym etapie nic nie możemy potwierdzić.

Premiera Wonder Woman już w Czerwcu 2017.

Źrodło: indiewire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…