Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Uzbrojenie i nowe informacje na temat Assassin's Creed 0

Pod koniec roku do amerykańskich kin zawita długo oczekiwana ekranizacja gry Assassin's Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Dzisiaj mamy kilka interesujących nowin dotyczących filmu oraz zdjęcia uzbrojenia jakim będzie dysponował główny bohater widowiska.

fot. materiały prasowe

Jak zapewniają producenci filmu, będzie on dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy przegrali wiele godzin w gry Ubisoftu. W produkcji pojawią się postacie napisane specjalnie na potrzeby filmu, ale także takie, które zostały już poznane przez graczy serii "Assassin’s Creed". Jest to pierwsza tego typu informacja dotycząca tego projektu.

W filmie będzie kilku asasynów przeniesionych prosto z gry, którzy będą używać swojego oryginalnego uzbrojenia. Nie będzie wielu takich bohaterów, jednak będą oni na tyle znani, że fani będzie zadowoleni.

powiedział Tim Wildgoose

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty. W Polsce film pojawi się 6 stycznia 2017 roku.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…