Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Czy Wojownicza Trójka powróci w Thor: Ragnarok? 1

Prace nad Thor: Ragnarok powoli postępują. Wiemy już, że w filmie pojawi się mnóstwo znanych aktorów, jak Cate Blanchett czy Jeff Goldblum. Wygląda też na to, że powróci kilka już znanych twarzy!

W poprzednich filmach o Thorze, pewną rolę w fabule grała tak zwana Wojownicza Trójka, czyli trzech przyjaciół Thora, którzy jak nazwa sugeruje, byli wojownikami. Dzięki kilku postom z Instagrama, możemy zacząć się zastanawiać, czy owa grupa powróci też w trzeciej części przygód nordyckiego boga.

Jak na przykład to zdjęcie z instagrama australijskiego salonu tatuażu Punktured Tatto, które przedstawia Ray'a Stevensona, odtwórcę roli Volstagga, który – jak utrzymuje opis zdjęcia – wpadł między zdjęciami do filmu, zrobić sobie tatuaż.

Inne zdjęcie wrzucił aktor grający Hoguna, Tadanobu Asano. Zdjęcie przedstawia go, po prostu na plaży, z dopiskiem "Witaj Australio".

Na pierwszy rzut oka, to nic wielkiego, ale pragnę przypomnieć, że zdjęcia do Thor: Ragnarok kręcone są właśnie w Australii.

Warto też dodać, że Zachary Levi, wcielający się w Fadrala zasugerował na tegorocznym Comic-Conie, że widzowie będą mogli znowu zobaczyć najwierniejszych przyjaciół Thora. Na razie, nie dostaliśmy jednak żadnych oficjalnych potwierdzeń na ten temat.

Premiera Thor: Ragnarok już w Listopadzie 2017.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
CameronPoe 2016-08-16

Denerwujące są te błędy w artykułach na FDB :(

Jakub Kucharski CameronPoe 2016-08-16

@CameronPoe Doceniam wskazanie konkretnych błędów. Nawet nie wiesz jak bardzo pomógł mi twój komentarz.

CameronPoe KubiQ 2016-08-16

Rzeczywiście tak długi artykuł napisałeś, że ciężko Ci będzie poprawić tego "byka", którego zrobiłeś już w 4-tym wyrazie? :p

Jakub Kucharski CameronPoe 2016-08-16

@CameronPoe Chodzi ci o Ragnarok? Wiesz że nie jest to wyraz Polski, i wywodzi się on z mitologii Nordyckiej, prawda?

A jeśli myślisz że źle go napisałem, tutaj masz oficjalną kartę tytułu: http://vignette3.wikia.nocookie.net/marvelcinematicuniverse/images/f/f0/Thor_Ragnarok_Updated_Logo.jpg/revision/latest?cb=20160724031729

CameronPoe KubiQ 2016-08-16

O matko! :o
Nie chcę Ci ubliżać, ale rzeczywiście masz kłopot z dostrzeganiem błędów 8-)
…a tytuł to się sam napisał?

Jakub Kucharski CameronPoe 2016-08-16

@CameronPoe Fuck, tego nie zauważyłem. Dzięki że zwróciłeś uwagę, z twoich poprzednich komentarzy wywnioskowałem że chodzi o samą treść.

CameronPoe KubiQ 2016-08-16

Dziękuję. Mam nadzieję, że mniej będzie takich błędów na FDB, bo już nie pierwszy raz i nie tylko Tobie zwróciłem uwagę ;)

Jakub Kucharski CameronPoe 2016-08-16

@CameronPoe za innych nie odpowiadam, ale na mnie możesz liczyć ;-)

Proszę czekać…