Czy Wojownicza Trójka powróci w Thor: Ragnarok?

Prace nad Thor: Ragnarok powoli postępują. Wiemy już, że w filmie pojawi się mnóstwo znanych aktorów, jak Cate Blanchett czy Jeff Goldblum. Wygląda też na to, że powróci kilka już znanych twarzy!

W poprzednich filmach o Thorze, pewną rolę w fabule grała tak zwana Wojownicza Trójka, czyli trzech przyjaciół Thora, którzy jak nazwa sugeruje, byli wojownikami. Dzięki kilku postom z Instagrama, możemy zacząć się zastanawiać, czy owa grupa powróci też w trzeciej części przygód nordyckiego boga.

Jak na przykład to zdjęcie z instagrama australijskiego salonu tatuażu Punktured Tatto, które przedstawia Ray'a Stevensona, odtwórcę roli Volstagga, który – jak utrzymuje opis zdjęcia – wpadł między zdjęciami do filmu, zrobić sobie tatuaż.

Inne zdjęcie wrzucił aktor grający Hoguna, Tadanobu Asano. Zdjęcie przedstawia go, po prostu na plaży, z dopiskiem "Witaj Australio".

Na pierwszy rzut oka, to nic wielkiego, ale pragnę przypomnieć, że zdjęcia do Thor: Ragnarok kręcone są właśnie w Australii.

Warto też dodać, że Zachary Levi, wcielający się w Fadrala zasugerował na tegorocznym Comic-Conie, że widzowie będą mogli znowu zobaczyć najwierniejszych przyjaciół Thora. Na razie, nie dostaliśmy jednak żadnych oficjalnych potwierdzeń na ten temat.

Premiera Thor: Ragnarok już w Listopadzie 2017.

Źrodło: movieweb.com


Jakub Kucharski
Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.