Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Henry Cavill prezentuje czarny strój Supermana 1

Po wydarzeniach, które miały miejsce w finale widowiska Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, fani zastanawiali się nad przyszłością Człowieka ze stali. Spekulowano nawet, że superbohater może mieć nowy kostium. I wygląda na to, że nie pomylili się. Poniżej spoiler dotyczący filmu Snydera.

fot. materiały prasowe

Superman został zabity przez Doomsdaya w finałowej walce. Oczywiście w świecie komiksów śmierć superbohatera nie jest czymś nadzwyczajnym. Nie raz i nie dwa, najważniejszy z nich byli wskrzeszani. Podobnie będzie z Człowiekiem ze stali. Odtwórca tej roli, Henry Cavill podzielił się interesującym zdjęciem. Na swojego Instagrama wrzucił fragment nowego kostiumu Supermana. To co różni go od poprzedniego to fakt, iż jest on czarny.

Po tym jak Superman postanowił się poświęcić dla ludzkości i oddał za nią swoje życie, Bruce Wayne postanawia stworzyć specjalną grupę złożoną z ludzi posiadających nadzwyczajne moce. Oprócz Batmana i Wonder Woman będą w niej także Flash, Cyborg i Aquaman. Utworzą oni drużynę o nazwie Liga sprawiedliwych.

Reżyserem widowiska jest nie kto inny jak Zack Snyder. Premiera Justice League zapowiedziana jest na 10 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…