Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ghost Rider z inną genezą w Agentach T.A.R.C.Z.Y. 0

Czwarta seria serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zapowiadana jest jako największa z dotychczasowych. I nie ma co się dziwić. W serialu zobaczymy między innymi kultową postać Ghost Ridera. Oczywiście wraz z ogłoszeniem, że w produkcji pojawi się tak ważny bohater, zaczęto spekulować na temat jego genezy.

fot. materiały prasowe

Jak się okazuje będzie ona inna niż ta, którą znamy z kart komiksów. W komiksach nastolatek z Los Angeles, Robbie Reyes musi zdobyć pieniądze na leczenie swojego chorego brata. Pech chce, że w trakcie nielegalnego wyścigu ginie. Zostaje on jednak wskrzeszony przez okultystę, Eliasa Marrowa z którym zawiera diabelski pakt. Dzięki niemu zostaje Ghost Riderem. Co ciekawe wraz z tą historią wiążę się także postać, która już pojawiła się w samym serialu.

Mowa tutaj o Calvinie Zabo, który przemienił się w Mistera Hyde’a. Wówczas tę rolę odegrał Kyle MacLachlan. Na temat samej genezy postaci, postanowił wypowiedzieć się producent serialu, Jed Whedon. Z jego słów wynika jednak, że pojawienie się Ghost Ridera nie oznacza wcale, że Hyde powróci do serialu.

Nie możemy powiedzieć za dużo na temat tego co zamierzamy zrobić z historią Robbie’ego Reyesa, ale chcemy zrobić coś swojego. Nie chcemy, aby ludzie zaznajomieni z komiksami wiedzieli co będzie dalej.

stwierdził producent

Oczywiście w historii Marvela, Robbie Reyes nie był jedynym, który przemieniał się w Ghost Ridera. Wydaje się, że najbardziej znanym jest Johnny Blaze (to w niego wcielał się Nicolas Cage w filmach kinowych). Twórcy, producenci i scenarzyści mają spore pole do popisu. 4 sezonów Agentów T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje 20 września.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…