Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Kategoria wiekowa Doktora Strange i możliwe cameo... 2

Premiera najnowszego widowiska Marvela coraz bliżej. Fani są podekscytowani nowym filmem, a ludzie zamieszani w jego produkcję robią wszystko by ten stan podtrzymać. W związku z tym, w ciągu ostatnich dwóch dni otrzymaliśmy dwie, bardzo ciekawe wiadomości.

Pierwszego newsa rzucił reżyser filmu Scott Derrickson, który podzielił się z fanami na twitterze kategorią wiekową filmu. A zrobił to, w najdziwniejszy możliwy sposób…


Jak widzicie, post napisany jest do góry nogami. Oszczędzę wam jednak trudu doczytywania się, o co chodziło Derricksonowi, w dużym skrócie reżyser Egzorcyzmów Emily Rose i Sinister chwali się, że jego najnowsze dzieło otrzymało kategorię wiekową PG-13 ze względu na, cytuję, "intensywność kalejdoskopowych galaktyk i poważną psychotropiczną przemoc". Brzmi ciekawie. Inna sprawa, że wszystkie filmy Marvela mają kategorię PG-13, więc co to za niespodzianka?

Niespodzianką są za to doniesienia ze strony Angry Gingera. Jeśli nie wiecie kim jest ów jegomość, jest on bardzo obeznaną osobą w komiksowych światach (sam jest autorem kilku komiksów), i ma sporo dojść do pewnych informacji w kwestiach ekranizacji komiksów DC lub Marvela.

Jeśli źródła Angry Gingera się nie mylą, w Doktorze Strange, może się pojawić sam Tony Stark.


Co prawda, wiadomość ta nie została jeszcze zweryfikowana, więc na razie musimy zaczekać do premiery filmu, by przekonać się, czy Robert Downey Jr. faktycznie zagra szalonego milionera w najnowszym filmie MCU.

Premiera filmu już w 4 listopada tego roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-08-16

Po co "cameo" i "listopad" są napisane z wielkich liter?

Proszę czekać…