Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hiddleston mówi dlaczego zabrakło Lokiego w Czasie Ultrona 0

W widowisku Avengers: Czas Ultrona mieliśmy możliwość zobaczyć niemalże wszystkie najważniejsze postacie z filmowego uniwersum Marvela. Zabrakło w nim prawdziwego ulubieńca publiczności, którym co ciekawe jest czarny charakter. Mowa oczywiście o Lokim, którego na ekranie kreuje Tom Hiddleston.

Warto odnotować, że brytyjski aktor pracował przy tym filmie. Ostatecznie jednak został z niego wycięty i nie pojawił się na ekranie. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział sam Hiddleston, który zdradził co nieco na temat samej sceny.

Była to scena sennego koszmaru Thora. Był to moment, w którym Scarlett Witch prezentuje członkom Avengers najgorsze z najgorszych scenariuszy, które mogą się im przytrafić. W śnie Thora, spotyka on Lokiego i jest to dla niego przerażające.

powiedział aktor

Sama scena wydaje się być całkiem pomysłowa. Dlaczego, więc zabrakło jej w filmie? Podobno Kevin Feige nie chciał, aby widzowie byli z jej powodu skonfundowani.

Kiedy odbywały się pokazy testowe, część publiczności komentowała to w ten sposób: "O Loki kontroluje Ultrona!". Wtedy Kevin Feige i inni ludzie z Marvela odpowiadali, że tak nie jest. Podjęto, więc decyzje, że może ona wprowadzać nieco zakłopotania wśród widzów.

zakończył Hiddleston

Fani filmowego uniwersum Marvela i Lokiego na pewno żałują, że ostatecznie nie pojawił się on w Avengers: Czas Ultrona. Na szczęście co się odwlecze, to nie uciecze. Tom Hiddleston ponownie zagra ikoniczny czarny charakter. Zobaczymy go bowiem w przyszłorocznym widowisku, _(Thor: Ragnarok) Tho

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…