Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Nowy film Guillermo Del Toro ma świetną obsadę... 0

Ostatnimi czasy Guillermo Del Toro nie miał szczęścia. Co prawda, stworzył wspaniałe Pacific Rim, ale tak poza tym, to przeważnie mu nie wychodziło.

Na przykład, Pacific Rim 2 było wielokrotnie przesuwane w czasie, aż w końcu, Del Toro został odsunięty od projektu. Potem było Konami i Silent Hills, przy którym Del Toro brał aktywny udział w pracach, po czym projekt został anulowany. A żeby tego było mało, Crimson Peak zebrało raczej słabe recenzje. Ale twórca Hellboy’a się nie poddaje i zaczyna prace nad nowym filmem.

Shape of the Water ma być filmem o**sadzonym w 1963 roku, z Zimną Wojną jako tłem całej opowieści. Za scenariusz odpowiada oczywiście Del Toro, a także Vanessa Tyler, współscenarzystka Gry o Tron. To w sumie jedyne co wiemy o tym filmie, od strony fabularnej, jednakże już teraz brzmi ciekawie. znając wyobraźnię Del Toro, możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego.

Znamy też listę aktorów, którzy zagrają i, o matko, zapowiada się to naprawdę świetnie. W obsadzie filmu zawitają między innymi Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg i Octavia Spencer, czyli bardzo utalentowani aktorzy, mający doświadczenie w aktorstwie.

I teraz najciekawsze – premiera filmu obstawiana jest na 2017 rok. Stosunkowo szybko, zważywszy na fakt, że nie wiemy praktycznie nic o tym filmie. Ale hej, pożyjemy zobaczymy. Ja już wiem, że będę miał oczy szeroko otwarte na ten projekt…

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…