Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełny zwiastun filmu sci-fi Arrival 5

Po kilku oficjalnych zdjęciach oraz spocie telewizyjnym produkcji sci-fi pt. Arrival, Paramount Pictures wypuściło pełny zwiastun. Gwiazdami filmu są Amy Adams i Jeremy Renner, a za kamerą stanął Denis Villeneuve, twórca "Labiryntu" czy "Sicario". Trzeba przyznać, że produkcja może być bardzo ciekawą pozycją w swoim gatunku.

Scenariusz filmu powstał w oparciu o powieść Teda Chianga z 1998 roku, "Story of Your Life". Historia opisywana jest jako intelektualny dramat z gatunkowym twistem. Główną bohaterką filmu jest Louise Banks (Amy Adams), która zostaje wynajęta przez rząd do pertraktacji z Obcymi, których statki lądują na całej Ziemi. W momencie nawiązania kontaktu, ludzie zaczynają mieć niesamowite wizje, które mogą dać odpowiedzi na najważniejsze pytania zadawane przez ludzkość.

Jeśli chodzi o Rennera to wciela się on w postać matematyka Iana Donnelly’ego. Sam aktor w jednym z wywiadów wyznał, że jest to dla niego spora nowość, ponieważ nie miał jeszcze okazji grać takiego bohatera. Premiera filmu będzie miała miejsce na festiwalu filmowym w Wenecji, który rozpocznie się 10 września. Jury przewodzić będzie Sam Mendes.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2016-08-17

Znając tego reżysera, to wszystko co najbardziej efektowne zostało już pokazane :) Obym się nie mylił, Denis to gość, który robi całkiem inne kino.

Grzegorz Derebecki 2016-08-17

Zobaczymy jak na razie mam mieszane uczucia po obejrzeniu zwiastuna.

Proszę czekać…