Piła IV - zobacz pierwszy plakat!

Studio Lionsgate, za pośrednictwem strony MovieWeb.com, udostępniło pierwszy plakat teaserowy do Piły IV.

Reżyserią ponownie zajmuje się Darren Lynn Bousman, który pracował nad drugą i trzecią częścią serii. Producentami są: Mark Burg i Oren Koules. Twórcy pierwszej części: Leigh Whannell i James Wan zostali producentami wykonawczymi, oprócz nich tą funkcję pełnią jeszcze: Daniel Jason Heffner i Stacey Testro. Ostateczną wersję scenariusza napisali: Thomas H. Fenton, Marcus Dunstan, Patrick Melton.

W filmie na pewno wystąpią: Tobin Bell jako Jigsaw, Angus Macfadyen jako Jeff, Scott Patterson, Costas Mandylor, Lyriq Bent, Justin Louis i Sarain Boylan. Shawnee Smith, która grała w poprzednich trzech częściach Amandę, prawdopodobnie wystąpi w jakiś retrospekcjach, aktorka nie brała udziału w zdjęciach do filmu. Wkrótce zostaną ujawnione kolejne nazwiska aktorów.

Światowa premiera filmu odbędzie się 26 października 2007 roku. Tego samego dnia, film zawita również do Polski.

Piła IV to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części. Jeff, zamknięty w budynku, musi odnaleźć swoją córkę zanim skończy jej się zapas tlenu. Aby tego dokonać, Jeff musi odnaleźć kasety z instrukcjami, które pozostawił po sobie Jigsaw. Podczas ich słuchania/oglądania poznamy niewyobrażalne tajemnice związane z przeszłością Pana Układanki. W tej odsłonie filmu ma powrócić, z części pierwszej, pewna postać z zupełnie innym spojrzeniem na życie.


Ronaldinho
"May the Force Be With You"