"May the Force Be With You"

Piła IV - zobacz pierwszy plakat! 0

Studio Lionsgate, za pośrednictwem strony MovieWeb.com, udostępniło pierwszy plakat teaserowy do Piły IV.

Reżyserią ponownie zajmuje się Darren Lynn Bousman, który pracował nad drugą i trzecią częścią serii. Producentami są: Mark Burg i Oren Koules. Twórcy pierwszej części: Leigh Whannell i James Wan zostali producentami wykonawczymi, oprócz nich tą funkcję pełnią jeszcze: Daniel Jason Heffner i Stacey Testro. Ostateczną wersję scenariusza napisali: Thomas H. Fenton, Marcus Dunstan, Patrick Melton.

W filmie na pewno wystąpią: Tobin Bell jako Jigsaw, Angus Macfadyen jako Jeff, Scott Patterson, Costas Mandylor, Lyriq Bent, Justin Louis i Sarain Boylan. Shawnee Smith, która grała w poprzednich trzech częściach Amandę, prawdopodobnie wystąpi w jakiś retrospekcjach, aktorka nie brała udziału w zdjęciach do filmu. Wkrótce zostaną ujawnione kolejne nazwiska aktorów.

Światowa premiera filmu odbędzie się 26 października 2007 roku. Tego samego dnia, film zawita również do Polski.

Piła IV to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części. Jeff, zamknięty w budynku, musi odnaleźć swoją córkę zanim skończy jej się zapas tlenu. Aby tego dokonać, Jeff musi odnaleźć kasety z instrukcjami, które pozostawił po sobie Jigsaw. Podczas ich słuchania/oglądania poznamy niewyobrażalne tajemnice związane z przeszłością Pana Układanki. W tej odsłonie filmu ma powrócić, z części pierwszej, pewna postać z zupełnie innym spojrzeniem na życie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Jeśli chodzi o czwartą "Piłe" zapowiada się interesującą. Nowi scenarzyści -→ nowe pomysły. Ekipa od techniki ta sama, czyli klimat będzie podobny do II i III. Producenci wyszli z inicjatywą, aby premiera światowa była na świecie :-) Po plakacie widać, że będzie makabra i bardzo dobrze, będzie fajny klimat w kinie jak pełna sala będzie :)

Anita_Nowakowska

Heh ale wizja ;) Cały kraj utonie ;)

Mamy doskonałych reżyserów, operatorów, dźwiękowców, fotografów, kompozytorów itd. To co potrafią robić pracując z Amerykanami jest niesamowite, szkoda, że jak mają pracować ze rodakami, to w filmie brakuje filmowej atmosfery (są niektóre wyjątki), swoją sztucznością prawie straszą.

Co do plakatu… W duchu pozostałych Pił.
Kiedyś uważałam, że jest zbyt dużo części Rambo, Rocky’ego czy Terminatora. To co teraz się dzieje przebija chyba wszystko. 5 cz. Szreka, 4 Piły, 7 Harrego (chociaż w tym przypadku jest to dla mnie zrozumiałe). Kto da więcej? ;)

kill

To już prawie jak jakiś serial. Tempo mają straszne. Tak sobie przez chwilę wyobraziłem jak my byśmy taki film robili. "Nakręcony kosztem 100 miliardów złotych. Produkcja trwała prawie 4 lata i pochłonęła 3 istoty ludzkie w tym reżysera. Pokazany pierwszy raz w Watykanie na specjalnej audiencji. Wstęgę na premierę przecinał sam prezydent Kaczyński"
No coś w tym stylu….. A potem Wiktory, TeleKamery, Złote Słowiki i Kaczki i Lwy i inne niezliczone nagrody…. lol

Proszę czekać…