Pierwsze spojrzenie na IT Stephena Kinga 2

Rok 2016 był bardzo dobry dla horroru. Zdaje się jednak, że 2017 przyniesie to, co miłośnicy horrorów lubią najbardziej. Po latach niepewności rozpoczęła produkcja adaptacji powieści Stephena Kinga "IT". Na razie niewiele wiadomo o filmie, ale reżyser
Andy Muschietti podzielił się niektórymi informacjami zza kulis.

Reżyser Mamy podzielił się kilkoma zdjęciami na Instagramie, zdradzając kilka ciekawych rzeczy o IT. Opublikował ogłoszenie o zaginięciu dziecka z Derry Police Department. Derry jest miejscowością, gdzie rozgrywa się akcja. Na ulotce widzimy Finna Wolfharda jako Richiego Toziera, który widocznie nie może być nigdzie znaleziony.

Drugie zdjęcie jest zdecydowanie bardziej subtelne, ale fani rozpoznają co to jest i będą podekscytowani. Zdjęcie pokazuje bramę do domu z przerośniętym ogródkiem. Na bramie widzimy numer 29, co ma spore znaczenie. Wydaje się, że to wejście do Neibolt Street 29, domu Pennywise.

Oto o czym opowiada IT z opisu na Amazon:

Witajcie w Derry, Maine. To małe miasteczko, miejsce natarczywie znane, jak twoje miasto rodzinne. Z tym, że w Derry natarczywość jest prawdziwa. Siedmioro nastolatków po raz pierwszy przeżyło horror. Teraz są dorosłymi mężczyznami i kobietami, którzy wyjechali do wielkiego świata, aby osiągnąć sukces i szczęście. Ale obietnica, którą złożyli dwadzieścia osiem lat temu wzywa ich do powrotu w to samo miejsce, aby walczyć ze złymi stworzeniami, które polują na dzieci. Teraz, dzieci są mordowane ponownie, a ich skrywane wspomnienia wypływają na powierzchnię i zmuszą ich do ponownego stawienia czoła potworom z Derry.

Powieść Kinga doczekała się już wcześniej adaptacji, w 1990 roku, w formie miniserialu telewizyjnego, gdzie Tim Curry grał Pennywise. Nowa adaptacja IT ma być podzielona na dwa filmu. Pierwsza część ma się koncentrować na grupie dzieci znanej jako The Losers Club, która musi stawić czoła złym duchom znanym jako IT. Druga pokaże tych bohaterów ponownie, już jako dorosłych.

Bill Skarsgard zagra Pennywise. W obsadzie znaleźli się: Jaden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs i Jeremy Ray Taylor.

Day one

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andy Muschietti (@andy_muschietti)

Źrodło: Movie Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…