Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenariusz do filmu o Pikachu napisze znakomity duet! 0

Legendary Entertainment i The Pokémon Company poinformowały o zaangażowaniu duetu scenarzystów do napisania skryptu filmu live-action na podstawie gry, "Detective Pikachu". Osobami, które zostały zatrudnione są Alex Hirsch i Nicole Perlman.

Ten pierwszy jest najbardziej znany ze stworzenia dla kanału Disney XD serialu animowanego Wodogrzmoty Małe. Z kolei Nicole Perlman pracowała wraz z Jamesem Gunnem przy scenariuszu Strażników Galaktyki. Ona także napisze skrypt do widowiska Captain Marvel. Jak widać Legendary zatrudniło całkiem interesujący duet, który może przygotować naprawdę solidny tekst i historię. Hirsch, jak Perlman mają w swoich głowach masę pomysłów, które można przekuć w naprawdę przyjemne kino przygodowe o Pokemonach.

Prace nad filmem o przygodach detektywa Pikachu ogłoszono w ubiegłym miesiącu. Będzie to pierwsza w historii produkcja live-action opowiadająca o sympatycznych stworkach. Zdjęcia do filmu mają wystartować w przyszłym roku.

Japońska gra "Great Detective Pikachu" to historia tytułowego stworka, który wykorzystuje swoją inteligencję oraz wiedzę do rozwiązywania różnych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia, Pikachu spotyka chłopca o imieniu Tim Goodman, z którym się zaprzyjaźnia. Duet wspólnie rozpoczyna pracować nad rozwiązaniem tajemniczej zagadki, którą owiane jest miasteczko Pokemonów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…