Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeden z członków Justice League w filmie o Flashu 0

Mamy informację, że w solowym filmie o Flashu pojawi się ważny członek należący do drużyny Justice League. Tego superbohatera mieliśmy okazję zobaczyć przez krótki czas w cameo, w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

fot. materiały prasowe

Jak donosi Variety, w solowym filmie o najszybszym z superbohaterów pojawi się Cyborg grany przez Raya Fishera. Na razie nie wiadomo jednak, jak dużą rolę odegra w całej historii. Nie zmienia to jednak faktu, że Fisher jest obok Ezry Millera oraz Kiersey Clemons (która wcieli się w postać Iris West), kolejnym aktorem, który dołącza do obsady widowiska.

Reżyserem Flasha jest Rick Famuyiwa. Postać w czerwonym kostiumie mogliśmy już oglądać w naprawdę krótkich występach gościnnych w superprodukcjach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legion samobójców. Oczywiście pojawi się on także w przygotowywanym przez Zacka Snydera filmie o Justice League. Premiera widowiska 17 listopada 2017 roku.

Jeśli chodzi o solowego Flasha, to od początku było z nim sporo zawirowań. Głównie ze znalezieniem człowieka, który stanie za kamerą produkcji. Na razie film nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Do kin trafi prawdopodobnie w 2018 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…