Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lady Gaga gwiazdą remake'u Narodziny gwiazdy 0

Stało się! Lady Gaga na poważnie rozpoczyna swoją hollywoodzka karierę. Po serialu American Horror story i rolach drugoplanowych w filmach Sin City: Damulka warta grzechu oraz Maczeta zabija, popularna piosenkarka wreszcie zagra główną rolę w głośnej produkcji.

fot. materiały prasowe

Lady Gaga dostała własnie angaż w remake’u kultowego filmu muzycznego, Narodziny gwiazdy. Zagra u boku samego Bradleya Coopera, który dodatkowo zajmie się reżyserią filmu. Będzie to dla niego debiut za kamerą. Co ciekawe dla Lady Gagi przewidziano jeszcze jedną rolę w tym projekcie. Będzie musiała skomponować i nagrać nową muzykę do filmu.

Produkcja zostanie stworzona przez Warner Bros. Pictures. O angażu Lady Gagi oraz Bradleya Coopera poinformował jeden z prezesów firmy, Greg Silverman.

Wielu miało szczęście obserwować jego pracę, jako aktora oraz producenta. To było całkiem jasne, że Bradley zostanie reżyserem. To dla nas wielki zaszczyt, że zrobi to tutaj, w swoim domu, w Warner Bros. Będzie współpracować z Lady Gagą. Świat dostanie całkiem nową wersję Narodzin gwiazdy z tymi artystami na pokładzie.

powiedział Silverman

Jest to historia Hoffman, młodej i bardzo dobrze rokującej piosenkarki. Dziewczyna zarabia, nagrywając piosenki do reklam. Marzy jednak o wielkiej karierze. Pewnego dnia poznaje odnoszącego sukcesy muzyka, Johna Normana Howarda. Ta znajomość staje się dla niej życiową szansą. Para zakochuje się w sobie. Esther szybko zdobywa uznanie szerszej publiczności. Niestety, w jej życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…