http://vimeo.com/mironkundzicz

Małżeństwo w Born 0

Jennifer Connelly i Paul Bettany, na codzień małżeństwo, wystąpi razem w thrillerze psychologicznym Born.

Producentami będą Guillermo del Toro (Blade – Wieczny łowca 2), Lawrence Gordon (Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia), Lloyd Levin (Superbohaterowie), Steve Lanning (Zaczarowany ogród) i Cliff Lanning. Producentem wykonawczym, będzie natomiast Clive Barker (Stowarzyszenie Umarłych Dusz), twórca Hellraisera.

Jennifer Connelly w filmie Małe dzieci 2006Jennifer Connelly w filmie Małe dzieci 2006

Reżyserem ma być Daniel Simpson, a autorami scenariusza są Simpson, Barker i Paul Kaye (Pickles: The Dog Who Won the World Cup).

Film będzie opowiadał historię pary, która mieszka w małym, iddylicznym miasteczku w Anglii. Ich marzeniem jest dziecko. Wszystkie plany zaczynają się walić, kiedy mąż, artysta rzeźbiący w glinie, odkrywa, że jego twory zaczynają ożywać i zamienią ich spokojną egzystencję w koszmar.

W obrazie pojawią się animowane sekwencje. Ich twórcą będzie Chiodo Bros. Productions.

Zdjęcia ruszają w połowie sierpnia w Wielkiej Brytanii.

Jennifer Connelly pochodzi z Nowego Jorku. Widzowie pamiętają ją z filmów Requiem dla snu, Dom z piasku i mgły, Krwawy diament, Pollock czy Piękny umysł. Zdobyła Oscara, AFI Film Award, Nagrodę BAFTA, Złoty Glob i Golden Satellite Award.

Paul Bettany urodził się w Londynie. Znany jest z filmów Pan i władca: Na krańcu świata, Obłędny rycerz, Piękny umysł, Klub samobójców czy Dogville. Ma na koncie Evening Standard British Film Award i dwie nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Londynu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…