Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fox chciałby Liama Neesona w roli Cable'a 1

W mediach pojawia się coraz więcej nazwisk, które mogłyby wcielić się w postać Cable’a, w kontynuacji hitowego Deadpoola. Dzisiaj Heroic Hollywood podało informację, jakoby 20th Century Fox chciało nakłonić Liama Neesona do zagrania ikonicznego bohatera.

Podobno studio bardzo chce, aby w tę postać wcielił się aktor z głośnym nazwiskiem. Całkiem inne podejście do tej sprawy ma reżyser filmu, Tim Miller. Filmowiec odpowiedzialny za stworzenie kasowego hitu o Deadpoolu, chciałby aby Cable’a zagrał Kyle Chandler. W ostatnim czasie zyskał on sławę dzięki znakomitej kreacji w serialu Bloodline. Wcześniej mogliśmy go widzieć chociażby w Wilku z Wall Street.

Oczywiście Liam Neeson to aktor, który może zagwarantować nie tylko wysoki poziom aktorski, ale także potencjał zarobkowy samego filmu. Nie od dzisiaj wiadomo, że zdobywca Oscara ma wielu fanów na całym świecie, którzy chętnie odwiedzają sale kinowe, w którym emitowane są filmy z jego udziałem. Teraz trzeba zadać sobie pytanie – czy Fox będzie chciał iść na małą wojenkę z reżyserem sequela?

Miejmy nadzieję, że Tim Miller i włodarze studia dojdą do konsensusu. Neeson i Chandler to obok Stephena Langa zdecydowanie najciekawsze nazwiska, które pojawiły się w kontekście zagrania Cable’a. Kto ostatecznie zagra potężnego mutanta potrafiącego podróżować w czasie i posługiwać się telekinezą? Tego dowiemy się z pewnością w przeciągu najbliższych tygodni. W końcu premiera sequela na początku 2018 roku. Producenci muszą powoli kompletować obsadę aktorską.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…