Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Bacon chciałby zostać nowym Freddym Krugerem 0

Żyjemy w czasach, w których kultowe horrory z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych są stale odświeżane. Co więcej, niektóre z nich doczekają się ponownego remake’u lub też reboota. Wystarczy wspomnieć o takich postaciach jak Pinhead, Leatherface czy Jason.

fot. materiały prasowe

Podobny los w 2010 roku spotkał Freddy’ego Krugera, który doczekał się filmowego remake’u. Wówczas legendarnego odtwórcę tej roli, Roberta Englunda zastąpił Jackie Earle Haley. Jego postać była zdecydowanie bardziej mroczna, aniżeli oryginał. No, ale umówmy się – to nie aktor był największym problemem tamtego filmu.

Ostatnio w mediach głośno było o nowych wersjach Piątku trzynastego oraz Wysłannika piekieł. Dlaczego by więc nie wziąć się ponownie za Koszmar z ulicy Wiązów? Jeden z fanów ma już nawet idealnego kandydata do zagrania ikonicznego mordercy odbierającego życie swoim ofiarom w śnie. Jest nim Kevin Bacon! Trzeba przyznać, że propozycja całkiem trafna.

Bacon to znane nazwisko w świecie filmu, które ma także sporo doświadczenia w kinie grozy. Zagrał w takich kultowych filmach jak Linia życia, Wstrząsy czy Opętanie. A to jeszcze nie koniec! W 1980 roku zaliczył występ w pierwszym Piątku trzynastego. Filmografia, której z pewnością można pozazdrościć. No, ale co na to sam aktor? Kevin Bacon bardzo pozytywnie zareagował na tę propozycję i odpowiedział za pośrednictwem Twittera.

Jak widać aktor jest na tak! A Wy co myślicie o tym pomyśle? Czy Kevin Bacon nadawałby się na nowego Freddy’ego?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…