Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Knepper z ważną rolą w Homeland 0

Robert Knepper znany przede wszystkim ze znakomitej kreacji w serialu Skazany na śmierć, dołączył właśnie do obsady szóstego sezonu serialu Homeland. Aktor zagra ważną postać w nadchodzącej serii.

Charakterystyczny aktor zagra w szóstym sezonie generała Jamiego McClendona. Będzie on przedstawicielem Departamentu Obrony, który musi zaznajomić panią prezydent elekt Elizabeth Keane, w tajniki działania kraju.

Fabuła nowej serii będzie rozgrywała się w Nowym Jorku. Akcja ma rozgrywać się w przeciągu dwóch miesięcy – od wyborów prezydenckich do zaprzysiężenia nowej prezydent. Oczywiście w serialu nie zabraknie starych znajomych takich jak Carrie, Saul czy Peter Quinn. Premiera nowego sezonu Homeland zaplanowana jest na 15 stycznia 2017 roku w USA.

Knepper, który w ostatnich latach radzi sobie ze zmiennym szczęściem w Hollywood, powróci do telewizji w kilku ważnych projektach. Oprócz serialu Homeland, jego aktorski talent będziemy mogli podziwiać także w piątym sezonie produkcji, która przyniosła mu sławę, czyli Skazany na śmierć. Zagra także jednego z bohaterów nowej serii Miasteczka Twin Peaks.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…