Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mr. Robot z zamówieniem na 3. sezon! 1

Mamy znakomite wieści dla fanów serialu Mr. Robot. USA Network złożyła zamówienie na trzeci sezonu produkcji, która w naszym kraju cieszy się wielkim uznaniem i popularnością.

fot. materiały prasowe

Następny sezon pojawi się w przyszłym roku. Na razie nie ogłoszono ile odcinków będzie liczyła sobie druga seria. Warto jednak zaznaczyć, że włodarze stacji zwiększyli liczbę epizodów drugiego sezonu. Pierwsza seria liczyła sobie dziesięć odcinków. Ta aktualnie trwająca będzie dłuższa o dwa kolejne.

Nie moglibyśmy być bardziej dumni z Mr. Robot, serialu który przekroczył granicę, podążył za duchem czasu i stał się jednym z najlepszych dramatów w telewizji. W połowie drugiego sezonu, Mr. Robot odkrywa nowe rejony i otwiera kolejne możliwości dla stacji.

powiedział prezes stacji, Chris McCumber

Mr. Robot to nie tylko serial doceniany przez publiczność. To także chętnie nagradzana produkcja. Serial otrzymał w tym roku dwa Złote Globy. Pierwszy dla najlepszego serialu dramatycznego, drugi dla Christiana Slatera, który został wybrany najlepszym aktorem drugoplanowym w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym. Mr. Robot otrzymał także sześć nominacji do tegorocznych nagród Emmy, które zostaną rozdane 18 września.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…