Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Co powiedział Jared Leto? 0

Jak wszyscy wiemy, Legion Samobójców, choć przez wielu bardzo lubiany, okazał się także olbrzymim rozczarowaniem, dla sporej części osób zainteresowanych produkcją. Według niedawnych rewelacji płynących z Tumblera, jeden z rozczarowanych był sam Jared Leto, który odgrywał rolę Jokera.

Rzekomo aktor podczas organizowanego przez jego zespół 30 Seconds to Mars obozu muzycznego, powiedział uczestnikom, że był rozczarowany filmem. Leto podobno czuł się oszukany, oglądając końcowy produkt. Prawda jednak jest trochę inna, i to co szybko podchwyciły portale filmowe, okazuje się bardzo poważnym wyolbrzymieniem całej sytuacji.

Autor oryginalnego posta, który został przytoczony przez mnóstwo stron filmowych, opublikował nowy post, który klaryfikuje całą sytuację.

1) To trochę śmieszne, że taka redakcja pokroju Batman-News.com publikuje czyjeś wrażenia, opisując je jako fakty.
2) 9-sekundowy fragment z Jaredem mówiącym "Fuck em" można znaleźć na snapchacie i ewidentnie widać, że odnosi się do zapisu w kontrakcie, żeby Jared nie brał udziału we wspinaczce skałkowej podczas prac nad filmem.
3) To żadna tajemnica, że Jared jest rozczarowany kinowym wydaniem Legionu Samobójców. Mówił to wielokrotnie w wywiadach, natomiast zawsze zaznaczał, że nie odrzuca roli Jokera w kolejnych filmach.
4) Nigdy nie chciałem, by moje wrażenia dotyczące słów Jareda, zostały wyrwane z kontekstu. To było ciekawe, słuchać co ma na ten temat do powiedzenia, i chociaż ja nagrałem konkretne 16 sekund, byli ludzie, którzy nagrywali całą dyskusję od początku do końca. Nikt nie zabraniał nam nagrywać, ani nie prosił, aby to nagrane nie było. Gdybyśmy zostali uprzedzeni o nie nagrywaniu, nigdy bym nie wyjął kamery. Osobiście strasznie polubiłem jego nastawienie w tamtym momencie, aby podążać za marzeniami, bez względu na wszystko.

Oryginalny post został szybko podchwycony przez portale filmowe, ale wyolbrzymienia dokonane przez redakcje zostały szybko określone przez internautów jako mocno wyolbrzymione. Sam moment, w którym Jared mówi "Fuck Em" jest nagrany, i ewidentnie widać, że miał to być zwykły żart.


Lekcja na dziś – jeśli próbujesz robić newsa, nie rób kontrowersyjnego tematu, z czegoś, co nim nie jest.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…