Cliffhanger The Walking Dead nie powinien się nigdy skończyć 1

Kiedy wyemitowano odcinek finałowy szóstego sezonu The Walking Dead, fani byli oburzeni. Po całym sezonie, który zmierzał do przedstawienia Negana, fani w końcu poznali legendarnego bohatera i pozostali z wątpliwościami, kto z członków obsady nie dotrwa do sezonu siódmego.

Jeffrey Dean Morgan, Negan, ma ostrzeżenie dla fanów.

Nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ale jeśli jesteście jednym z tych, którzy po odcinku finałowym mówili "och, o za cliffhanger…", będzie naprawdę, naprawdę chcieli, aby nigdy się nie zakończył po tym, jak pojawi się pierwszy odcinek. Bądźcie ostrożni z tym, czego sobie życzycie.

Morgan dodał również, że produkcja siódmego sezonu jest już w połowie.

W tej chwili jestem w trybie złoczyńczy i mam się z tym bardzo dobrze.

Twórca serialu Robert Kirkman mówi, że wziął sobie reakcje fanów do serca i na pewno będzie je miał na uwadze podczas pisania odcinków.

Myślę, że jako kreatywna osoba muszę wziąć pod uwagę wszystkie reakcje. Muszę zauważyć fakt, że istnieje ogromna porcja widowni, która nie była zadowolona z kierunku w którym zmierzamy. Szanujemy to i każdy z zespołu kreatywnego zwrócił na to uwagę. Nie wiem, czy można oczekiwać podobnego cliffhangera pod koniec sezonu 7.

The Walking Dead powróci 23 października w stacji AMC.

Źrodło: http://heroichollywood.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…