Scenarzysta zdradza tajemnicę Legend of Conan 2

W 2012 roku potwierdzono, że Arnold Schwarzenegger powróci do (The Legend of Conan) The Legend of Conan (????) (f). Wtedy aktor dopiero co ustąpił z urzędu gubernatora Kalifornii i przygotowywał się do powrotu na wielki ekran. W ciągu ostatnich czterech lat projekt był rozwijany. Zdjęcia miały się rozpocząć jesienią 2015 roku, ale wciąż oczekujemy na ten moment. Jeden ze scenarzystów wyjawił, jak będzie wyglądała początkowa scena.

Will Beall napisał scenariusz wraz z Chrisem Morganem. Potwierdzili oni, że film rozpocznie się od momentu, w którym skończył się oryginalny Conan Barbarzyńca, od ujęcia Conana siedzącego na tronie z dłońmi na podbródku.

Film rozpocznie się do tego. Od dłoni na podbródku. To sequel, który obiecaliśmy, ale wciąż się nie wydarzył. Miałem 11 lat, kiedy tata zabrał mnie na Conana Barbarzyńcę. A trzeba powiedzieć, że nie należy zabierać jedenastolatka na ten film. To był dla mnie moment przełomowy, który zmienił moje życie. To niewiarygodny film. To wszystko dzięki reżyserowi. Nie ma nikogo lepszego. To prawdziwy film. Mówiliśmy z Chrisem od samego początku, że nie ma powodu, aby zrobić ten film, chyba że będzie równie dobry jak Conan Miliusa. Myślę, że to nam się udało.

W zeszłym roku, producent, Frederik Malmberg, zdradził, ze kupił prawa do wszystkich opowieści o Conanie, co może rozpocząć zupełnie nowe filmowe uniwersum. Will Beall potwierdza tylko, że pierwsza opowieść wciąż jest rozwijana.

Wciąż pracujemy z Chrisem. Myślę, że to będzie dobry film.

Chris Morgan i Fredrik Malmberg wyjawili, że planuję się trzymać bardzo blisko oryginału przez utrzymanie kategorii wiekowej +18. Do tego ma pojawić się kilku bohaterów z oryginalnego filmu. Na razie żaden członek obsady, oprócz Schwarzeneggera, nie został potwierdzony.

Źrodło: Movie Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…